Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Mii de multumiri!

 
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2008 la limba latina
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

vivere


Miles


Data inscrierii: 21/Apr/2008
Mesaje: 6

MesajTrimis: Sam Iul 05, 2008 2:17 pm    Titlul subiectului: Mii de multumiri! Raspunde cu citat (quote)

va multumesc din tot sufletul!Datorita acestui forum nota mea la latina a fost 9,55 si inca ceva ,a fost cea mai mare nota de la scris!Nu-mi vine sa cred,inca o data va multumesc si Dumnezeu sa va ajute!Tuturor care au contribuit la acest rezultat,Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

eu....


Quaestor


Data inscrierii: 09/Apr/2008
Mesaje: 35

MesajTrimis: Sam Iul 05, 2008 3:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am luat 9.60 Very Happy:d\:d/ :* va pup si bafta in continuare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

hybridteory2000


Quaestor


Data inscrierii: 26/Mar/2008
Mesaje: 22

MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 10:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

9.80 Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ifangela


Aedile


Data inscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 64

MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 9:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sincere felicitari! Va doresc implinirea tutror viselor si...sa aveti mereu incredere in fortele voastre!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Dum Iul 06, 2008 10:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bravo! Mult succes ši la admiterea la facultate! Smile Smile Smile
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

tainta


Miles


Data inscrierii: 07/Mai/2008
Mesaje: 8

MesajTrimis: Mar Iul 08, 2008 6:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ieeeiii am luat 10! Bafta tuturor in continuare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

tyna


Quaestor


Data inscrierii: 16/Feb/2007
Mesaje: 20
Locatie: buzias,jud timis

MesajTrimis: Mar Iul 08, 2008 11:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

9.45:( se putea si mai bine!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

manu


Censor superior


Data inscrierii: 30/Dec/2006
Mesaje: 236
Locatie: Europa

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 4:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturora, se pare ca notele au fost foarte mari, deci... se poate... Probabil nici nu s-a copiat...
_________________
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Videte bac.limbalatina.ro - Omnia de Bacalaureato!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2008 la limba latina Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community