Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Librarie (dedicata latinei) / Centru cultural

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Facultati cu limbi clasice
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

laviniadiana


Civis Romanus


Data inscrierii: 01/Aug/2008
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Aug 04, 2008 2:27 pm    Titlul subiectului: Librarie (dedicata latinei) / Centru cultural Raspunde cu citat (quote)

Buna,

Sunt Lavinia si am studiat Limbi clasice la Facultatea din Iasi. As vrea sa deschid o librarie / centru cultural in Bucuresti dedicata latinei si altor limbi clasice (unde se pot tine si reuniuni literare, se poate citi, jocuri pentru copii).

M-ar interesa sa stiu daca exista persoane interesate de aceasta idee, daca exista necesitatea de a avea astfel de librarie.

Astept raspunsurile voastre,
Lavinia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

constantinrachita


Aedile


Data inscrierii: 24/Apr/2007
Mesaje: 79
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Lun Aug 04, 2008 7:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesanta idee, dar nu cred ca o sa ai succes daca va fi orientata doar pe limbi clasice. Ai nevoie de o gama larga de servicii care sa atraga si pasionatii de istorie, arheologie, geografie, "mistere" Rolling Eyes, s.a.m.d. Cred ca ar prinde bine o oaza de antichitate in postmodernism. Succes!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Aug 06, 2008 3:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu adevarat o idee interesanta. Mult succes!!! Smile Smile Smile
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Facultati cu limbi clasice Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community