Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

A fost usor...

 
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2009 la limba latina
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

pussylover


Miles


Data inscrierii: 05/Apr/2009
Mesaje: 4
Locatie: Tg-Mures

MesajTrimis: Mie Iul 01, 2009 2:25 pm    Titlul subiectului: A fost usor... Raspunde cu citat (quote)

10 iau.vroiam sa ma laud,doar.PEACE
_________________
Hopsasa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Iul 01, 2009 4:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing
Felicitări!
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

pussylover


Miles


Data inscrierii: 05/Apr/2009
Mesaje: 4
Locatie: Tg-Mures

MesajTrimis: Mie Iul 01, 2009 6:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc! Very Happy
_________________
Hopsasa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

scumpica18


Quaestor


Data inscrierii: 23/Dec/2008
Mesaje: 13

MesajTrimis: Lun Iul 06, 2009 9:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si eu am luat 10 la latina Very Happy

le multumesc moderatorilor acestui site care au facut o treaba super
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

mia_u


Miles


Data inscrierii: 13/Oct/2007
Mesaje: 8

MesajTrimis: Lun Iul 06, 2009 12:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am luat 9.30 Sad nu prea sunt multumita, dar mi-a fost frica sa fac contestatie...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

manu


Censor superior


Data inscrierii: 30/Dec/2006
Mesaje: 236
Locatie: Europa

MesajTrimis: Mar Iul 07, 2009 1:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturora.... Lasa, Mia_u ca e bun si 9.30... pana la urma ce conteaza... Smile
_________________
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Videte bac.limbalatina.ro - Omnia de Bacalaureato!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 4:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

scumpica18 a scris:
si eu am luat 10 la latina Very Happy
le multumesc moderatorilor acestui site care au facut o treaba super

Felicitări!
Manu a făcut treaba super. Smile
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 4:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mia_u a scris:
am luat 9.30 Sad nu prea sunt multumita, dar mi-a fost frica sa fac contestatie...

E o notă frumoasă, felicitări! Lasă așa, mai bine că nu ai făcut contestație! Când o fi cazul, să ai un soț și copii de nota 10, asta e important! Smile
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 4:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitări tuturor și vacanță plăcută!
Să nu ne uitați, ci să ne mai povestiți câte ceva frumos din viața voastră!
Să lăsați vorbă și copiilor și nepoților voștri de site-ul ăsta! Laughing Laughing Laughing
Ar fi frumos să vorbiți între voi și să fixați o întâlnire reală, pentru a sărbători reușita la bac și, de ce nu, și cea de la facultate!
V-am pupat! Smile Smile Smile
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

mia_u


Miles


Data inscrierii: 13/Oct/2007
Mesaje: 8

MesajTrimis: Joi Iul 09, 2009 1:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ionela a scris:
mia_u a scris:
am luat 9.30 Sad nu prea sunt multumita, dar mi-a fost frica sa fac contestatie...

E o notă frumoasă, felicitări! Lasă așa, mai bine că nu ai făcut contestație! Când o fi cazul, să ai un soț și copii de nota 10, asta e important! Smile

ce frumos ai zis Very Happy mersi inca o data Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2009 la limba latina Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community