Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

cand se tine preselectia pentru arpino ?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Facultati cu limbi clasice
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

victor_v


Miles


Data inscrierii: 22/Noi/2011
Mesaje: 2
Locatie: drobeta turnu severin

MesajTrimis: Mar Noi 22, 2011 11:59 pm    Titlul subiectului: cand se tine preselectia pentru arpino ? Raspunde cu citat (quote)

as vrea sa stiu si eu cand se tine preselectia pentru arpino 2012 , daca stie cineva cumba ? va rog Very Happy
_________________
Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger

arianna


Quaestor


Data inscrierii: 09/Noi/2012
Mesaje: 11

MesajTrimis: Vin Noi 16, 2012 1:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mmm stiu ca prin iulie era parca;)
_________________
Arianna
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Facultati cu limbi clasice Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community