Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

notele...:))

 
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2007 la limba latina
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

larisiana


Quaestor


Data inscrierii: 18/Iun/2007
Mesaje: 10
Locatie: buzau

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 1:19 pm    Titlul subiectului: notele...:)) Raspunde cu citat (quote)

abia astept sa vad ce note s-au luat...eu una m-am contrazis cu toata lumea ca daca citesti catusi de putin la latina si te straduiesti poti lua o nota mare....asa ca sambata,,,,,,,,postati si notele Razz Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

pritty


Quaestor


Data inscrierii: 23/Mar/2007
Mesaje: 29

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2007 2:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

9.35 Very Happy cea mai mica dintre notele mele de la bac..nush sigur d c..dar oricum se compenseaza cu celelalte. Media generala la bac e 9.66
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

Cristy


Quaestor


Data inscrierii: 18/Mai/2007
Mesaje: 20

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2007 7:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

8.00 latina
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

alois


Miles


Data inscrierii: 29/Mar/2007
Mesaje: 9
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Sam Iul 07, 2007 8:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am luat cea mai mare nota...dintre toate probele scrise....9.70 .... z Very Happy yey
_________________
daca nu sti spre ce port te indrepti,niciun vant nu ti-e favorabil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

manu


Censor superior


Data inscrierii: 30/Dec/2006
Mesaje: 236
Locatie: Europa

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2007 1:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Felicitari tuturora, pana la urma a fost totul bine.
Pritty, pacat ca tocmai la latina sa fie cea mai mica nota... probabil ai fost depunctata putin la subiectul cu comentariul, altfel nu imi explic. Oricum, nu are vreo importanta, media este mare si nu vei avea probleme la inscrierea la facultate.
Ceilalti vad ca tot note mari au obtinut, as fi curios si de ceilalti care au mai intrat pe forum.
Succes tuturora la inscrierile la facultate!!!
_________________
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Videte bac.limbalatina.ro - Omnia de Bacalaureato!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

Lucumon


Censor


Data inscrierii: 04/Apr/2007
Mesaje: 59
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2007 6:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

10 la latina. Felicitari tuturor si succes la facultate! Voi la ce facultati dati?
_________________
"Non tam praeclarum est scire Latine quam turpe nescire" (M. Tullius Cicero)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger

irinuca


Quaestor


Data inscrierii: 12/Iun/2007
Mesaje: 13

MesajTrimis: Dum Iul 08, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

yo am luat 9.10:(
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

alois


Miles


Data inscrierii: 29/Mar/2007
Mesaje: 9
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 7:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

felicitari dragii mei...iar tu lucumon ne-ai luat pe toti ... eu dau la actorie Very Happy
_________________
daca nu sti spre ce port te indrepti,niciun vant nu ti-e favorabil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

constantinrachita


Aedile


Data inscrierii: 24/Apr/2007
Mesaje: 79
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:56 am    Titlul subiectului: Re: notele...:)) Raspunde cu citat (quote)

larisiana a scris:
abia astept sa vad ce note s-au luat...eu una m-am contrazis cu toata lumea ca daca citesti catusi de putin la latina si te straduiesti poti lua o nota mare....asa ca sambata,,,,,,,,postati si notele Razz Cool



Ei, pana la urma la ce concluzie atzi ajuns? Rolling Eyes E nevoie de multa munca sau e de ajuns pt bac sa rasfoiesti cateva pagini?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

pritty


Quaestor


Data inscrierii: 23/Mar/2007
Mesaje: 29

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 10:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Concluzia mea e ca daca n-ai habar de engleza sau franceza (sau oricare alta limba straina) si te trezesti in a 12a derutat..ai putea sa te apuci de latina. Inveti cultura si civilizatia romana..cei 8 autori, si ai rezolvat doua din cele 3 subiecte. In schimb la traducere, in cazul in care nu o sa poti copia Smile), trebuie sa te straduiesti mai mult Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

fortunata


Quaestor


Data inscrierii: 17/Apr/2007
Mesaje: 43
Locatie: Onesti

MesajTrimis: Vin Iul 13, 2007 9:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma bucur ca ati reusit asa usor,cum spuneti voi.Dar in privinta sfatului cu traducerea,despre care ziceti ca ar fi cerut putina munca ,daca nu ati fi copiat,nu-l mai dati si altora ce urmeaza sa treaca prin acest examen.Ganditi-va ca ati avut voi ocazia sa aveti variantele,ceea ce ,dupa cate se aud nu cred ca o sa mai apara la anu'.Asa ca faza cu copiatu la traducere nu ramane,iar de munca multa e nevoie.Daca ati trecut voi usor,nu va mai erijati in indrumatori pt cei ce vor trece prin examinari.
Mult succes in continuare!
_________________
Exercitatio artem parat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

caesar


Aedile


Data inscrierii: 29/Mar/2007
Mesaje: 65

MesajTrimis: Mar Iul 17, 2007 9:29 pm    Titlul subiectului: 9:50 Raspunde cu citat (quote)

eu am luat 9:50..Wink) cea mai mare nota de la probele scrise...Wink)..adevarul e ca ... a fost prea simplu ...ma refer...am avut jumatate de an la dispozitie sa pregatim variantele..si eu cred ca aici pe site s-a lucrat intens...felicitari tuturor celor care sunt multumiti de notele lor..!!! si bafta in continuare la facultate...!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este inchis, nu se pot scrie, crea, raspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Examenul de Bacalaureat 2007 la limba latina Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community