Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Cum e infatisarea site-ului?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Sugestii si reclamatii
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

manu


Censor superior


Data inscrierii: 30/Dec/2006
Mesaje: 236
Locatie: Europa

MesajTrimis: Lun Feb 05, 2007 1:28 am    Titlul subiectului: Cum e infatisarea site-ului? Raspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre site? Ma refer la cum arata acum, incepand cu luna ianuarie. Daca cei care intra pe aici au vreo idee noua sau nu le place ceva... ii rog sa posteze aici. Multumesc
_________________
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Videte bac.limbalatina.ro - Omnia de Bacalaureato!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 4:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deosebit!
Ar fi interesante versiuni și în lb. engleză, italiană, germană, etc.
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 10:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Când intră spameri, e groaznic.
Sunt unii dereglați rău de tot, care postează 25 , 35 mesaje pe zi. Niște obsedați. Ăștia n-au frică de Dumnezeu.
Nu ar fi bine să nu se poată înregistra nimeni fără acordul administratorului? Very Happy Very Happy Very Happy :
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 5:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bate vântul! Sad
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

magittaria


Quaestor


Data inscrierii: 15/Ian/2008
Mesaje: 28
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 4:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da...bate vantul si bate rau...
eram tare bucuroasa in momentul in care am descoperit forumul ca exista inca persoane pasionate de limba latina, si ma gandeam ca in sfarsit am cu cine dezbate diverse subiecte legate de aceasta...
va felicit pentru modul in care este realizat site-ul, insa dragilor - eu intru in fiecare zi si de aceea imi permit sa critic asta... - unde este pasiunea? am postat doua-trei chestii si s-a ales praful de ele.. nimeni, nimic... sincer in ritmul asta mi se taie toata pofta de a mai intra pe forum... presupun ca sunteti ocupati...da...si eu sunt in plina sesiune, dar mi-as dori tare sa vad putin mai multa implicare... va rog...
_________________
per aspera ad astra
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 4:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-ai plăcut! Fii dură! Știi, eu mă duc să dorm. Spor la învățat și nu te supăra. Cred că vei primi răspunsurile așteptate. În viață trebuie să învățăm să avem răbdare, nu? Poate că oamenii nu au avut timp. Wink
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

manu


Censor superior


Data inscrierii: 30/Dec/2006
Mesaje: 236
Locatie: Europa

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 4:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ionela a scris:
Când intră spameri, e groaznic.
Sunt unii dereglați rău de tot, care postează 25 , 35 mesaje pe zi. Niște obsedați. Ăștia n-au frică de Dumnezeu.
Nu ar fi bine să nu se poată înregistra nimeni fără acordul administratorului? Very Happy Very Happy Very Happy :

Pana la urma cred ca asta va fi solutia, ca la inscriere sa se ceara acordul administratorului. La inceput m-am gandit ca unii poate au de spus ceva imediat si pana ajunge administratorul sa ii dea voie sa nu isi piarda ideea.
_________________
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Videte bac.limbalatina.ro - Omnia de Bacalaureato!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

ionela


Censor


Data inscrierii: 02/Iun/2007
Mesaje: 254
Locatie: Suceava

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 10:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu să fiu la început și să văd imaginile alea, îmi pierd toate ideile și ies urgent! Vorbește cu Andreea și cu Lucumon și hotărâți cum este mai bine.
Am văzut că ai mai șters din spameri. Bravo! Very Happy
_________________
carpe diem
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

doro


Miles


Data inscrierii: 15/Feb/2009
Mesaje: 5
Locatie: orasului bucuriei

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2009 6:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce părere avem despre site? Ne oferă informații utile tuturor: nouă elevilor care avem latina la școală. Doar că puțini găsesc motivație să se înregistreze pe forum iar de cele mai multe ori o fac nu din interes față de limbă ci pentru că au nevoie de o traducere.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

ifangela


Aedile


Data inscrierii: 22/Mar/2007
Mesaje: 64

MesajTrimis: Vin Feb 20, 2009 10:06 am    Titlul subiectului: lectii la lb latina Raspunde cu citat (quote)

Situl este foarte util. Am tinut cateva lectii la cl. a VIII-a, a IX-a si a X-a utilizand situl - la gramatica, cultura si civilizatie latina. Le-a placut si felul in care am facut evaluarea in cabinetul de informatica, folosind testele. Profund impresionata a fost si d-na inspectoare cand am avut inspectie frontala (brigada). Felicitari! Si, nu in ultimul rand, va multumesc pentru ca existati!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger

delarte


Civis Romanus


Data inscrierii: 10/Iun/2011
Mesaje: 1

MesajTrimis: Vin Iun 10, 2011 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Instaleaza un modul anti spam sau te napadesc spamerii
Au programe care adauga automat anunturi
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Sugestii si reclamatii Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community