Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum Limba latina, Lingua Latina Forum
Un site cu tot ce tine de limba latina. Exista varianta forumului in limba latina (alegeti limba din Profil). Hoc forum versionem Latinam habet (elige linguam in Persona).
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Exordium ex abrupto

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Limba latina
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

laurius


Miles


Data inscrierii: 23/Noi/2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Dum Noi 23, 2008 5:15 pm    Titlul subiectului: Exordium ex abrupto Raspunde cu citat (quote)

Am nevoie de un comentariu pentru Exordium ex abrupto! Maine am teza...help me plzzzzzzzzzzzzz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

Anitza


Miles


Data inscrierii: 30/Oct/2008
Mesaje: 9

MesajTrimis: Sam Noi 29, 2008 5:31 pm    Titlul subiectului: buna Raspunde cu citat (quote)

am vazut pe forum k kuti un eseu despre exordium ex abrupto...am j eu o rugaminte la u...am teza sapt viitoare, vineri Crying or Very sad ... dak ai facut rost de el mi-l dai j mie??te rog mult...ast rsp...ms
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

laurius


Miles


Data inscrierii: 23/Noi/2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Sam Noi 29, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: Exordium ex abrupto Raspunde cu citat (quote)

Am facut rost de un comentariu literar. Vrei sa ti-l scriu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat

Anitza


Miles


Data inscrierii: 30/Oct/2008
Mesaje: 9

MesajTrimis: Sam Noi 29, 2008 10:00 pm    Titlul subiectului: Re: Exordium ex abrupto Raspunde cu citat (quote)

da...kiar te rog..ms mult Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj

laurius


Miles


Data inscrierii: 23/Noi/2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Dum Noi 30, 2008 12:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

intra pe lauryk_dv
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Limba latina, Lingua Latina Forum -> Limba latina Ora este GMT + 3 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community